2018-11-27 Naujas Pirikupo vardas

Mes augame ir užaugome iki to momento, kai supratome, kad humoristinis programos pavadinimas nebetenkina ir yra reikalingas profesionalus, paslaugą atitinkantis pavadinimas, kuris būtų suprantamas ir priimtinas didesniai daliai naudotojų.

Nors Pirikupas ir atrodė žaismingas, bet daliai naudotojų nešė neigiamą emociją. Reaguodami į tai, nusprendėme persivadinti į AdsCrawler.

Pavadinimo reikšmė 

Pažodinis pavadinimo vertimas į lietuvių kalbą yra skelbimų gaudyklė arba sekėjas. Ads arba ad (vienaskaita) anglų kalboje neformaliai naudojamas kaip trumpinys žodžio advertisement, reiškiantį skelbimas. Crawler IT specialistų naudojamas apibūdinti kompiuteriniai programai, kuri, dažniausiai, lanko internetinius puslapius ir tiria jų turinį, dažniausiai, tam kad sukurtų sąrašą, turinį. Pavyzdžiui google paieškos sistema.

Taigi sujungėme du žodžius, kurie gana tiksliai apibūdina tai ką programa daro - seka skelbimus internetiniuose puslapiuose, pagal vartotojų paduotą filtrą ir informuoja vos tik atsiranda naujas skelbimas atitinkantis paieškos kriterijus.

Informacijos nekaupia 

Priešingai nei įprastiniai web crawler'iai AdsCrawler, informacijos surinktos iš skelbimų portalų niekur nesiunčia ir papildomai nesaugo. Todėl uždarius ir vėl atidarius programą bus matomi tik paskutiniai skelbimai, kurie tuo metu yra skelbimų portaluose, o istoriniai duomenys pradings.

Galimi sutrikimai

Pereinamuoju laikotarpiu, kuris truks keletą dienų, galimi laikini programos ir internetinio puslapio sutrikimai. 

 Atgal.