2017-01-11 Pagaliau nauja versija

Šioje 1.1.6 versijoje buvo patobulintas tokių puslapių kaip mobile.de ir marktplaats.nl parsinimas. Problemos kilo dėl iškeltų (top ad) skelbimų sąrašo viršuje. Kadangi nauji skelbimai atsirasdavo po iškeltais, jie taip ir likdavo nepastebėti programos. Šioje versijoje iškelti skelbimai yra ignoruojami pagal raktinį žodį Topadvetenie. Reikia pastebėti, kad tai veiks tik su viena kalba. Laimei, marktplaats.nl yra tik viena kalba :)

marktplaats.nl iškeltas skelbimas

Taip pat buvo pridėti keletas naujų skelbimų portalų, tokių kaip autobazar.cz, auto.bazos.cz ir jūsų labai laukti ebay.de ir ebay-kleinanzeigen.de.

Labai laukiami yra komentarai ir pasiūlymai, kurie skatina ir suteikia idėjų Pirikupo tobulinimui. Rašykit savo pasiūlymus Kontaktų skiltyje arba programoje paspaudę meniu punktą Pagalba > Pranešti apie klaidą
pranešti apie klaidą ar pasiūlymą

Dar vienas naujas feature's puslapyje http://www.pirikupas.lt/lt/aukoti donate mygtukas, kurio pagalba galite paremti kolektyvą piniginėmis lėšomis, kurios yra reikalingos programos išlaikymui ir programuotojo alui :)Atgal.